מארזים ליום הולדת

בין אם נרצה ובין אם לא, יום הולדת מגיע לפחות פעם בשנה. הוא מגיע פעם בשנה לבני זוגנו, מגיע פעם בשנה לילדינו, מגיע פעם בשנה לבני משפחתנו ומגיע פעם בשנה לחברינו הפרטיים ולחברינו מהעבודה. כך שאם נערוך חישוב מהיר וסטטיסטי, עשרות אנשים חוגגים שהם רלוונטים לנו, חלקם יותר קרובים וחלקם יותר רחוקים, חוגגים יום הולדת במהלך כל שנה ושנה. למרות שמנהג הבאת מתנת יום הולדת לחוגג, מתאים יותר לגיל הצעיר, הרבה פעמים היינו רוצים להעניק מתנות מיוחדות לאחים שלנו, לחברים וחברות שלנו וכדומה…וקשה לנו להחליט מה. אנחנו לא רוצים לקנות משהו מאד גדול וגם אנחנו באמת לא יודעים מה מתאים לקנות לאנשים בגילאים יותר מבוגרים. אנחנו אבל רוצים להראות להם שאנחנו חושבים עליהם והם חשובים לנו. 
הקודם
הבא
אז בואו והכירו את חברת Cakenet. מכירים קונדיטוריות? בטח שכן. אם כן, חברת Cakenet היא מעין קונדיטוריה מקוונת. ניתן להיכנס למחשב, להיכנס לאתר החברה ולגלות מגוון מדהים של עוגות ומתנות מתוקות שיכולות להישלח לאותו החוגג או החוגגת וכך הוא או היא ייראו כמה הם חשובים לכם. משהו קטן שמסמן משהו גדול. החברה מציעה מארזים ליום הולדת. המארזים ה"מתוקים" האלו יכולים לכלול כל מיני אופציות מתוקות ויפות וכפייות כתלות בארוע וכמובן בגיל החוגגים.

החברה כאמור לא מאפשרת רק את הקנייה ברשת אלא אם אתם מחפשים משלוח ליום הולדת, משלוח של אותם מארזים ליום הולדת שבהם מתחבאים כל הדברים המתוקים הללו, ש"יעשו" לחוגג את יום ההולדת שלו או שלה למיוחדים מאד. אם אתם בעבודה, עסוקים, מליון דברים על הראש אבל אתם מרגישים כאמור את הצורך הפנימי הזה להגיד לבן המשפחה שלכם או החבר הקרוב כי אתם חושבים עליו והוא חשוב לכם, כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר חברת Cakenet ולקנות את אותם מארזים ליום הולדת
 
איזה כיף. החברה תארגן ותשלח את המארז או המארזים ליום הולדת ליעד שהגדרתם וכמובן תציין שזה מגיע מכם.  אז את המשלוח ליום הולדת הבא שלכם אתם כבר יודעים איפה למצוא ועם מי לבצע אותו. תראו שעם הקדשה של חמש דקות אולי מזמנכם, עשיתם טוב גם לעצמיכם וגם למישהו שכנראה מאד חשוב לכם. 

מאמרים נוספים:

0

ברוכים הבאים!

איזה כיף שבאתם

קוד קופון ל 10% הנחה
HELLO

לנרשמים חדשים  |  כולל המוצרים שבמבצע | כולל כפל מבצעים

פעם ראשונה
אצלנו?

הרשמו עכשיו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו 10% הנחה

על הרכישה הראשונה

לנרשמים חדשים  |  כולל המוצרים שבמבצע | כולל כפל מבצעים