מארזי קאפקייקס

למי שלא מכיר עדיין, קאפקייקס הן בעצם עוגות קטנות אישיות משוקולד או וניל או פצפוצי שוקולד או כל מיני סוגים אחרים. מכינים אותן כמו עוגה רגילה בתוך מעין תושבת נייר מיוחדת והן אחד הדברים הכי כפיים וטעימים שיש. מי שנכנס לבית קפה והזמין קפה הפוך עם קאפקייק יודע על מה אני מדבר. 

קאפקייקס יכולים גם לשמש כמתנה המושלמת עבור אותם אנשים שחשובים לנו. לא רק ליום הולדת לדוגמה אלא סתם. פתאום חשבתם על מישהו שמזמן לא הכרתם. חבר רחוק מהעבר, חברה קרובה, מישהו שאולי עובר תקופה קשה, וכן, גם למישהו, אפילו בן זוג שחוגג יום הולדת, אולי הצלחה בעבודה, אולי הצלחה בלימודים והדמיון והאפשרויות יכולים לקחת אותנו עוד ועוד. אז זהו, עכשיו אתם יודעים, גם אותם הקאפקייקס המופלאים יכולים לשמש לנו בכדי לתת סימן למישהו או למישהי שאנחנו חושבים עליהם ואוהבים אותם. 

אבל הרי אין לנו בדרך כלל זמן לעזוב את העבודה, ללכת ולמצוא איזושהי קונדיטוריה קרובה שבאמת מכינה את אותם קאפקייקים מדהימים וטעימים, לקנות אותם, לשים אותם בקופסת מתנה ולהביא לאותו אדם שעליו חשבתם. גם בסוף העבודה אנחנו ממהרים הביתה בתוך הפקקים האין סופיים והדבר האחרון שנרצה זה לחפש את אותה קונדיטוריה או בית קפה, לחפש חנייה ולעשות את כל הפעולות שהזכרתי. בדיוק בשביל זה קמה חברת Cakenet. החברה הזאת, אם רק תבקשו, תשים את הקאפקייקס בתוך מארזי קאפקייקס מיוחדים ותשלח אותם עבורכם למען המתנה. 

אם חיפשתם פעם באינטרנט "קאפקייקס ליום הולדת משלוח" אז מהיום תוכללו לשמור את פרטי חברת Cakenet ואתם מסודרים. מה החברה עושה? החברה היא מעין קונדיטוריה מקוונת. אם מייצרת קינוחים, עוגות וגם מנות מלוחות ולזניות ושולחת אותם במארזים מיוחדים, כמו אותם מארזי קאפקייקס, ללקוחות. אותם מארזי קאפקייקס הם ממש מארזי מתנה. כל שנותר לכם זה לחפש את במקום לרשום "קאפקייקס ליום הולדת משלוח" במנוע החיפוש, להיכנס לאתר חברת Cakenet, להתרשם מהמגוון של העוגות ועוד שהחברה מציעה, להזמין קאפקייקס עבור אותו אדם יקר לכם ולבקש מהם שישלחו אותם באותם מארזי קאפקייקס מיוחדים. 5 דקות מזמנכם והפכתם מישהו לאדם שמח יותר. אז זהו. עכשיו הכל בידיים שלכם.

מאמרים נוספים:

0

ברוכים הבאים!

איזה כיף שבאתם

קוד קופון ל 10% הנחה
HELLO

לנרשמים חדשים  |  כולל המוצרים שבמבצע | כולל כפל מבצעים

פעם ראשונה
אצלנו?

הרשמו עכשיו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו 10% הנחה

על הרכישה הראשונה

לנרשמים חדשים  |  כולל המוצרים שבמבצע | כולל כפל מבצעים