משלוחי מתוקים

חיינו מלאים בשני דברים – מצד אחד עבודה וסידורים ומצד שני ארועים. בעיקר בשלבים מסוימים של חיינו ובעיקר אם התברכנו במשפחה גדולה וחמה וגם בהרבה חברים טובים. כלומר אנחנו רוצים, ולעיתים צריכים ומחויבים לחשוב ולהעניק מתנות לאותם אנשים מהמשפחה ואנשים שהם חברינו וגם לעיתים להביא איתנו "משהו" לאותם ארועים שמחים שאליהם אנחנו מוזמנים. תודו כולכם שזאת לא משימה קלה ולעיתים רבות גם די מלחיצה. מה מביאים לאותם ארועים או מה שולחים לאותם אנשים. הרי לא מדובר על בן הזוג ולא על אחד הילדים אלא על בן משפחה רחוק או חבר מהעבודה או מהלימודים שאתם רק רוצים לשמח קצת ביומו החשוב. 

ז בואו והקשיבו והכירו את חברת Cakenet. מי היא ומה היא ואתה חברה. ובכן חברת Cakenet היא בעצם קונדיטוריה מקוונת שאליה אתם יכולים כמובן להיכנס דרך מנוע החיפוש עם הקלדת שם החברה, להתרשם מייד ממגוון העוגות ואופציות המתוקים שהקונדיטוריה מציעה, להזמין מה שתרצו עפ"י התקציב ועפ"י אותו מישהו שאותו אתם רוצים להפתיע או עפ"י אותו ארוע אליו אתם מוזמנים ולבקש את אופציית משלוחי מתוקים שזה בעצם אומר, במקום שאתם תבואו למקום, תחפשו חנייה ותבזבזו זמן יקר, משלוחי מתוקים ייפתרו הכל עבורכם. ייצא לכם פעם לחפש במנוע החיפוש לדוגמה קאפקייקס משלוחים? אולי כן. ואז עלו לכם תוצאות חיפוש של כל מיני בתי קפה וקונדיטוריות. אולי כן. ובכן, מהיום, כל שעליכם לעשות זה לשמור במקום בולט על המחשב או בטלפון את פרטי חברת Cakenet ואתם מסודרים. לא עוד חיפוש של מילות חיפוש "משלוחי מתוקים" באינטרנט או "קאפקייקס משלוחים". 

החברה מאפשרת לכם לבצע בחמש דקות זמן פעולות אותן היה לוקח לכם אולי חצי יום לבצע והמון חוסר סבלנות ואולי כעסים שהיו מצטברים שמה. כך אתם יכולים להיות שקטים. מצאתם את הפתרון והוא הפתרון המושלם. 
 
אפשרות זאת שמציעה לכם חברת Cakenet פותחת עבורכם גם אפשרויות גאוגרפיות של לשלוח מתנות מתוקות או משלוחי מתוקים לאנשים שגרים רחוק מאיתכם ולעיתים אנשים שגם התרחקתם מהם בגלל השנים והמרחק הפיזי. אין כמו העולם הדיגיטלי והמקוון בכדי לעזור לנו לשמור על קשר ולהראות לאנשים, בעזרת משהו מתוק, שהם עדיין בליבנו. 

מאמרים נוספים:

0

ברוכים הבאים!

איזה כיף שבאתם

קוד קופון ל 10% הנחה
HELLO

לנרשמים חדשים  |  כולל המוצרים שבמבצע | כולל כפל מבצעים

פעם ראשונה
אצלנו?

הרשמו עכשיו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו 10% הנחה

על הרכישה הראשונה

לנרשמים חדשים  |  כולל המוצרים שבמבצע | כולל כפל מבצעים