משלוחי עוגות

כולנו עברנו תקופה מאד קשה בחודשים האחרונים. בתקופה זו, נאלצנו כולנו להיות בסגר בביתנו. לא לצאת לשום מקום למעט מקומות עבודה שאושרו על ידי משרד הבריאות והממשלה וכמובן יציאות ממהירות על מנת להצטייד באוכל ותרופות למי שצריך. מעבר לזה. היינו "תקועים" כחודש או יותר בבית. 

לא רק שהיינו "תקועים" בבית, אלא שהתמונה ששהשתקפה אלינו ממסכי הטלויזיה היתה לא סימפטית בלשון המעטה ואפילו אם רצינו לצאת קצת מהבית, החלטנו, עבור בריאותנו שכדאי שלא. 

טוב. התקופה הזאת עברה למרות שאומרים לנו שוב ושוב שהיא יכולה לחזור. מה קרה בתקופה זו מבחינת המסחר, כלומר קניות ומכירות בכלל וקניות ומכירות ברשת (מכירות מקוונות כמו באמזון, איביי או אפילו הסופר השכונתי). אם כן, המכירות הפיזיות שאותן אנחנו מבצעים בחנות עצמה ירדו דרמטית והמכירות והקניות המקוונות עלו באופן דרסטי. כמובן שכך יהיה. אך מומחים אומרים לנו שהמגמה הזאת, למרות שבטוח תתאזן לה כאשר סכנת הקורונה תחלוף, עדיין תמשיך בגלל הטראומה וההרגל שבכך, יותר ויותר אנשים יעברו "לקנות ברשת". כלומר, לקנות בצורה מקוונת. 
 
אז בואו נעבור עכשיו לעניין –  בואו נניח שאתם מארגנים ארוע כמו יום הולדת, בר מיצווה, סיום לימודים, קבלת תואר ועוד..והמצב לא מאפשר לכם לארגן ארוע רב משתתפים ובכלל, אתם מאלו האוהבים ארועים יותר אינטימיים בבית. משפחתיים או עם חברים קרובים בלבד. אז הכירו את Cakenet. Cakenet היא קונדיטוריה מקוונת. 

כן, קונדיטוריה המאפשרת כמובן לקנות באופן פיזי במקום אך מאפשרת גם משלוחים, משלוחי עוגות, לבתים או לכתובות הרלוונטיות. אך החנות מציעה הרבה מעבר לרק משלוחי עוגות. יש בחנות את כל מה שתצטרכו עבור ארוע יום הולדת מושלם. אני לא אפרט כאן אבל אמליץ לכם בחום להיכנס לאתר החברה ולהתרשם מהדברים הכל כך טעימים שישתקפו אליכם ממסך המחשב או הסלולר. החנות אם כן מציעה משלוח עוגות. אבל לא רק משלוחי עוגות או משלוח עוגות בלבד עבור הארוע הספציפי שלכם אלא כמובן, משלוח של כל יתר הדברים הטעימים שתרצו. אז הנה הפתרון – Cakenet פתרו עבורינו את הבעייה. משלוחי עוגות עושים ב Cakenet. היכנסו לאתר, התרשמו, בחרו, שלמו ובקשו משלוח. כרגע הפכתם את הארוע שלכם מרגיל לבלתי נשכח. 

מאמרים נוספים:

0

ברוכים הבאים!

איזה כיף שבאתם

קוד קופון ל 10% הנחה
HELLO

לנרשמים חדשים  |  כולל המוצרים שבמבצע | כולל כפל מבצעים

פעם ראשונה
אצלנו?

הרשמו עכשיו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו 10% הנחה

על הרכישה הראשונה

לנרשמים חדשים  |  כולל המוצרים שבמבצע | כולל כפל מבצעים