משלוח עוגות

כולנו עברנו ורובנו יהיה הוגן להודות, עדיין עוברים, תקופה מאד לא קלה. תקופה שבה המציאות התהפכה עלינו מהמון בחינות. מתחום העבודה שלנו, דרך היחסים במשפחה. המשפחה הגרעינית והמורחבת, יחסים עם חברים, פגיעה בשגרה, פגיעה בבטחון הכלכלי ועוד תחומים רלוונטים לכל אחד ואחת עפ"י מצבו או מצבה האישי. 
 
החיים נעצרו פתאום. אך בעוד הצדדים הקשים והמאתגרים של החיים קיבלו חיזוק מכל הבחינות שהזכרתי קודם, דווקא הצדדים היותר כפיים, אם ניתן לומר, של החיים נעצרו לגמרי. נכון שקיבלנו את המשפחה שלנו בחזרה על כל המשתמע. בעיקר מי שעובד מצאת החמה עד צאת הנשמה, אבל חסרו לנו היציאות הקטנות האלו לקפה בערב, היציאה לסרט, היציאה למסעדה טובה, "הקפיצה" הטיול של סוף שבוע עם המשפחה וזאת כשאנו רואים בעיניים כלות איך חשבון העובר ושב שלנו הולך ואוזל לו. 
הרבה מהפעילויות שהזכרתי כאן לא נוכל לחזור ולעשות כפי שהתרגלנו לעשות לפני המשבר. בעיקר בגלל הנושא התקציבי. בנושא זה, יכול להיות שאתם לא נמנים עם אותן המשפחות והיחידים שנפגעו כלכלית באופן מאד דרסטי אבל גם אם לא, מה שהמשבר לימד אותנו זה לנהוג הרבה יותר בזהירות עם סעיף ההוצאות שלנו בבנק ולהתנהג איתו יותר בכבוד. אבל מעבר לכך, סיבה נוספת לכך שכנראה מעתה ואלאה, נצא פחות ל"אויר החופשי" ולהנות מכל הפעילויות שהוזכרו זוהי החשש שמקנן בכולנו מההידבקות במחלה והאינסטינקט הזה שלמענינו ולמען ילדינו, עדיף שניזהר לפחות עד הגעת החיסון המיוחל או התרופה המיוחלת. 
 
אז מה עושים בכדי כן להנות גם כאשר אנחנו "תקועים" בבית? יש לי רעיון. משלוח עוגות! כן. נשמע קצת מוזר אבל לעיתים, משהו קטן כמו עוגה מעולה יעשה את כל ההבדל. קפה ניתן לעשות בבית אבל עוגה כמו שתמצאו ב Cakenet אני מתערב שלא. אם הזכרתי Cakenet הזכרתי באותה נשימה משלוח עוגות. כי Cakenet היא קונדיטוריה מקוונת אשר מציעה משלוחי עוגות לכל מי שמזמין ממנה עוגה או כפי שתוכלו לראות באתר החנות, כל הפתעה אחרת. הם מבצעים משלוחי עוגות או משלוח עוגות לעוגה שהזמנתם. אז יילה. לצאת מהדכאון, להיכנס לאתר Cakenet להזמין עוגה משלל האופציות באתר פלוס משלוח עוגות והמציאות הקשה אולי תשתנה מייד לטובה. 

מאמרים נוספים:

0

ברוכים הבאים!

איזה כיף שבאתם

קוד קופון ל 10% הנחה
HELLO

לנרשמים חדשים  |  כולל המוצרים שבמבצע | כולל כפל מבצעים

פעם ראשונה
אצלנו?

הרשמו עכשיו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו 10% הנחה

על הרכישה הראשונה

לנרשמים חדשים  |  כולל המוצרים שבמבצע | כולל כפל מבצעים