משלוח עוגת גבינה​

משלוח עוגת גבינה, כשמו כן הוא משלוח ייחודי אשר מספק עוגה על בסיס גבינה או בשילוב גבינה. מדובר על אחד הקינוחים האהובים והנפוצים ביותר בעולם ובישראל בפרט, כמו כן  אחד הקינוחים הוותיקים ביותר בעולם שמכיל גבינה. ישנם סוגים רבים ומגוונים (וורסיות שונות) חלק מהן עוגות גבינה אפויות וחלק ללא אפיה כלל.

למבחר עוגות גבונה הקליקו כאן

משלוח עוגת גבינה בישראל הינו שירות נפוץ במיוחד וכמובן קינוח מאוד אהוב ופופולרי, במיוחד בתקופת חג השבועות. בנוסף לגבינה, חומרים נוספים מעורבים בהכנת העוגה: סוכר, ביצים, קמח, לעתים פירות או שוקולד או וניל. בסיס העוגה בדרך כלל עשוי משכבה של בצק פריך או בצק ספוגי. תהליך האפיה של עוגת גבינה הוא תהליך מורכב ועדין, הכרוך במספר שלבי הכנה ובאפיה מבוקרת. כיוון שלעוגה יש נטייה להיסדק, אחת הדרכים למניעת סדקים היא אפיה עם כלי עם מים חמים אשר מייצרים אווירה לחה וגורמים לאפיה אחידה.

דרך נוספת היא הוספת עמילן תירס לתערובת. על מנת למנוע יצירת שקע במרכז העוגה, יש להפריד את דפנות העוגה מן התבנית לקראת סיום האפיה. משלוח עוגת גבינה במרכז הינו פינוק אמיתי ומופלא לכל אדם אהוב ויקר לליבנו. cakenet הינה חנות אינטרנטית אשר מתמחה בשירותי משלוח עוגת גבינה בשפלה, משלוח עוגת גבינה בת"א, ומציעה לקהל הלקוחות היצע בלתי נגמר של עוגות מעוצבות, דברי מאפה ייחודים, מוצרי קונדטוריה, מוצרים ללא גולטן ללא סוכר ועוד. כמו כן, ספקי המוצרים הינם ספקים איכותיים אשר נבחרו בקפידה, תוך דגש על איכות המוצרים.

אין ספק כי עוגת גבינה היא אחת העוגות הראשונות בהיסטוריה של האפיה. אחת ההתמחויות של cakenet הוא משלוח עוגת גבינה למגוון יעדים בתל אביב והשפלה. cakenet היא חנות וירטואלית שמתמחה במוצרי קונדיטוריה, מוצרי מאפה מיוחדים, מוצרים ללא סוכר ומגשי אירוח לאירועים פרטיים וחברות. cakenet מספקת מוצרים אשר נבחרו בקפדנות, בדגש על איכות המוצרים, תנאי הייצור הקפדניים, מגוון המוצרים וטריותם. אנו מבצעים משלוח עוגת גבינה במרכז,משלוח עוגת גבינה בשפלה, משלוח עוגת גבינה בת"א. משלוח עוגת גבינה נפוץ במיוחד בחג שבועות, אך גם בימי חול יש ביקוש רב לעוגות גבינה, וכיום ניתן לראת כי אפילו ילדים פעמים רבות מעדיפים את עוגות הגבינה על פני עוגות השוקולד.

מאמרים נוספים:

0

ברוכים הבאים!

איזה כיף שבאתם

קוד קופון ל 10% הנחה
HELLO

לנרשמים חדשים  |  כולל המוצרים שבמבצע | כולל כפל מבצעים

פעם ראשונה
אצלנו?

הרשמו עכשיו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו 10% הנחה

על הרכישה הראשונה

לנרשמים חדשים  |  כולל המוצרים שבמבצע | כולל כפל מבצעים