סוויט בוקס

מה זה סוויט בוקס? מהו התרגום של כותרת המאמר הזה? ובכן, סוויט בוקס או בכתיבה באנגלית sweet box היא בעצם בתרגום חופשי "קופסא מתוקה". אבל כמובן קופסאות הן בדרך כלל אינן מתוקות. עוד לא המציאו פלסטיק, קרטון או נייר מתוקים. מדובר כמובן על קופסא המכילה דברים מתוקים. ולכן, התרגום היותר נכון הוא "מארז מתוק" או "מארזים מתוקים". איזה דברים מתוקים מכילים מארזים אלו? כל מה עליכם לעשות זה להקליד במנוע החיפוש במחשב את השם Cakenet ופתאום תגיעו לעולם שכולו מתוק. חברת Cakenet היא בעצם קונדיטוריה מקוונת. 

נכנסים לאתר, מתרשמים מהמגוון העצום של קינוחים, עוגות מכל הסוגים והמינים, גם מנות מלוחות כמו קישים לסוגיהם ופסטות כמו לזניות למינהן וכן, גם אותם "מארזים מתוקים" או בכינויים האנגלי סוויט בוקס ופשוט למלא את העגלה. משלוחים מעל סכום מסויים ולאזורים מסויימים מתבצעים בחינם. 

פשוט נכון? שכחתם לקנות מתנה למישהו יקר לכם. יש לכם ארוע פרטי ואישי בערב או מחר ואתם מחפשים להביא משהו מיוחד? קבעתם עם בן זוגכם או בת זוגתכם ערב רומנטי? חוגגים שנה לחברות? אז הנה לכם הפתרון. כולנו הרי היינו שם, באותו המקום בו אנחנו צריכים להביא משהו ופשוט נגמרו לנו הרעיונות. עוד פעם יין? הרי כולם מביאים וזה כבר משעמם. אז זהו. שמרו את פרטי חברת Cakenet ואתם מסודרים. 

רק בכדי קצת לגרד לכם את הדמיון – אותו "מארז מתוק" או sweet box יכול להכיל לדוגמא ארבעה קאפקייקים בטעמים שונים באריזה רומנטית. או 12 קאפקייקים חלביים בטעמים שונים או שילובים של עוגיות, כדורי שוקולד, פאי אישי ועוד ועוד במארזים יותר גדולים עבור יותר משתתפים. האופציות באמת כמעט אין סופיות, לפחות בסטנדרטים המוכרים לנו ולהגיד את האמת, אנחנו לא כל כך מכירים את תחום הקונדיטוריות, אולי רק מהטלויזיה ופונים אליו רק במצבי חרום שאנחנו רוצים להפתיע את בן או בת הזוג, את ילדינו או את חברינו הטובים ביותר. 
 
זהו. הגענו לסוף המאמר. הכרתם עכשיו את המושג סוויט בוקס ואת האפשרויות הכלולות בו עבור בארועים הקרובים שלכם. הכרתם גם את חברת Cakenet אז אתם בהחלט מסודרים. כל שעליכם לעשות זה ליצור קשר ולהזמין.   

מאמרים נוספים:

0

ברוכים הבאים!

איזה כיף שבאתם

קוד קופון ל 10% הנחה
HELLO

לנרשמים חדשים  |  כולל המוצרים שבמבצע | כולל כפל מבצעים

פעם ראשונה
אצלנו?

הרשמו עכשיו למועדון הלקוחות שלנו

וקבלו 10% הנחה

על הרכישה הראשונה

לנרשמים חדשים  |  כולל המוצרים שבמבצע | כולל כפל מבצעים